IGUS® GFM-4044-14 Přírubové kluzné pouzdro
Hřídelové těsnění NBR 32 x 47 x 10 WA
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
...není to trochu škoda?
276,80 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GFM 404414
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
40 mm
Vnější průměr
44 mm
Šířka
14 mm
Provedení
Přírubové
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem