IGUS® JSM-3034-25 Kluzné pouzdro
Řemen žebrový 4 PJ 746  ConveyXonic  Hutchinson
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
...není to trochu škoda?
324,40 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
JSM 303425
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
30 mm
Vnější průměr
34 mm
Šířka
25 mm
Provedení
Standard
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem