IGUS® MSM-1216-20 Kluzné pouzdro
Ozubený řemen 300 S8M 1320 optibelt STD
...není to trochu škoda?
167,40 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
MSM 121620
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
12 mm
Vnější průměr
16 mm
Šířka
20 mm
Provedení
Standard
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
Popis
Kluzné pouzdro IGUS® MSM-1216-20 je bezúdržbový strojní prvek, který slouží k zajištění kluzného pohybu s minimálním třením bez potřeby externího mazání. Je vyrobeno z odolného polymerního materiálu iglidur, který obsahuje pevná maziva pro samo-mazací provoz, a je rozměrově navrženo s vnitřním průměrem 12 mm, vnějším průměrem 16 mm a délkou 20 mm. Tato pouzdra jsou obzvláště vhodná pro aplikace, kde je vyžadována odolnost proti opotřebení, korozi a kde konvenční mazání není žádoucí nebo je obtížné.
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem