MISUMI MPTZ40-60 Přírubové kluzné pouzdro
...není to trochu škoda?
2 964,40 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
MPTZ 40-60 MISUMI
Výrobce / Značka
MISUMI
Vnitřní průměr
40 mm
Vnější průměr
50 mm
Šířka
60 mm
Typ
S grafitovými hnízdy
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Masivní bronz
Popis
MPTZ40-60 je bezúdržbové kluzné přírubové pouzdro, vhodné pro hřídele a čepy o průměru 40 mm, které v něm mohou konat jak otáčivý, tak i posuvný pohyb. Kompaktní rozměry pouzdra umožňují jeho použití v prostorově omezených aplikacích.
Pouzdro má kruhovou přírubu o průměru 82 mm se čtyřmi otvory pro čelní montáž pomocí šroubů M8.
Ke stažení
Ke stažení
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem