MISUMI MPBZU18-20 Kluzné pouzdro
FAG 32305-A Kuželíkové ložisko
Skladem > 5 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
FAG 32314-A Kuželíkové ložisko
...není to trochu škoda?
649,10 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
MPBZU 18-20 MISUMI
Vnitřní průměr
18 mm
Vnější průměr
22 mm
Délka L
20 mm
Typ
S grafitovými hnízdy
Popis
  • Kompaktní tenkostěnné válcové kluzné pouzdro s grafitovými hnízdy
  • Vyrobené z vysokopevnostní bronzové slitiny
  • Použitelné pro rotační i posuvné pohyby hřídelí průměru 18 mm
  • Bezúdržbové provedení, bez nutnosti domazávání, pouze s minimálními nároky na údržbu
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem