MISUMI MPBZU18-12 Kluzné pouzdro
MISUMI MPBZ20-40 Kluzné pouzdro
KYSIMEX H 313 Upínací pouzdro
Skladem 3 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
...není to trochu škoda?
621,10 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
MPBZU 18-12 MISUMI
Vnitřní průměr
18 mm
Vnější průměr
22 mm
Délka L
12 mm
Typ
S grafitovými hnízdy
Popis
  • Kompaktní tenkostěnné válcové kluzné pouzdro s grafitovými hnízdy
  • Vyrobené z vysokopevnostní bronzové slitiny
  • Použitelné pro rotační i posuvné pohyby hřídelí průměru 18 mm
  • Bezúdržbové provedení, bez nutnosti domazávání, pouze s minimálními nároky na údržbu
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem