MISUMI MPBZ25-50 Kluzné pouzdro
INA BK1010-B Jednostranně uzavřené jehlové ložisko
Skladem > 5 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
Ozubený řemen OPTIBELT 9 5M 845 optibelt OMEGA
Skladem > 50 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
...není to trochu škoda?
678,50 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
MPBZ 25-50 MISUMI
Vnitřní průměr
25 mm
Vnější průměr
33 mm
Délka L
50 mm
Typ
S grafitovými hnízdy
Popis
  • Kompaktní tenkostěnné válcové kluzné pouzdro s grafitovými hnízdy
  • Vyrobené z vysokopevnostní bronzové slitiny
  • Použitelné pro rotační i posuvné pohyby hřídelí průměru 25 mm
  • Bezúdržbové provedení, bez nutnosti domazávání, pouze s minimálními nároky na údržbu
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem