MISUMI MPBP16-15 Kluzné pouzdro
ZKL 51238 NF Axiální kuličkové ložisko
ZKL 51210A NF Axiální kuličkové ložisko
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
...není to trochu škoda?
458,40 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
MPBP 16-15 MISUMI
Výrobce / Značka
MISUMI
Vnitřní průměr
16 mm
Vnější průměr
22 mm
Šířka
15 mm
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Masivní bronz
Popis
  • Bezúdržbové kluzné pouzdro z masivního bronzu vhodné pro otáčivé i posuvné aplikace
  • Bez nutnosti domazávání
  • Použitelné pro velká zatížení
  • Dopbrá teplotní odolnost
  • Malé zástavbové nároky
  • Nepodléhá korozi
Ke stažení
Ke stažení
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem