INA SL185011-A-C3 Válečkové ložisko
Řemenice pro klínové řemeny PT 3 SPA 80
Skladem 2 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
Upínací pouzdro SKF 2012 D 45 TAPER LOCK
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
...není to trochu škoda?
3 635,96 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
SL18 5011 A C3 INA
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
55 mm
Vnější průměr
90 mm
Šířka
46 mm
Typ ložiska
Valivé
Počet řad valivých těles
Dvouřadá
Typ ložiska podle valivého tělesa
Válečkové
Hmotnost
1,1147 kg
Značka
INA
Popis
Popis
Odkaz na stránky výrobce
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem