IGUS® JFM-3034-20 Přírubové kluzné pouzdro
Přírubové kluzné pouzdro 18/24/30-3x30 - spékaný bronz
Spojovací článek 06 C2-26 ASA 35-2 RENOLD Synergy
Skladem 1 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
...není to trochu škoda?
385,90 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
JFM 303420
Vnitřní průměr
30 mm
Vnější průměr
34 mm
Šířka
20 mm
Polyamid PTFE
Popis
IGUS® JFM-3034-20 je celoplastové válcové přírubové kluzné pouzdro o rozměrech 30 x 34 x 20 mm, jednostranná čelní příruba má průměr 42 mm a tloušťku 2 mm. Pouzdro je vyrobeno ze speciálního materiálu iglidur® J, který se vyznačuje extrémně nízkým koeficientem tření za sucha a velmi nízkou tendencí k prokluzu. Vzhledem k maximálnímu doporučenému radiálnímu tlaku 35 MPa nejsou pouzdra  iglidur® J vhodná pro aplikace s extrémním zatížením.
Vlastnosti:
  • Vynikající odolnost proti opotřebení při běžných teplotách
  • Vynikající koeficienty tření
  • Nízká absorpce vlhkosti
  • Dobrá odolnost proti opotřebení pod vodou
  • Vysoká odolnost vůči médiím
  • Odolnost vůči tlaku na hrany
  • Odolnost vůči nárazům a rázům
  • Odolnost vůči nečistotám a prachu
  • Odolnost proti plísním podle DIN EN ISO 846
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem