IGUS® GFM-5055-25 Přírubové kluzné pouzdro
...není to trochu škoda?
499,10 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GFM 505525
Vnitřní průměr
50 mm
Vnější průměr
55 mm
Šířka
25 mm
Polyamid PTFE
Popis
GFM-5055-25 je plastové kluzné pouzdro s přírubou, které lze s výhodou použít pro uložení hřídelí průměru 50 mm. Je vyrobeno vystřikováním ze speciálního materiálu iglidur® G, který vykazuje excelentní kluzné vlastnosti a z hlediska poměru cena/výkon představuje toto řešení vynikající výsledky. Proto nachází tento typ pouzder široké uplatnění v nejrůznějších strojních aplikacích, kde lze využít jeho výborné parametry. Použití pouzdra je víceméně univerzální, přičemž typickými aplikacemi jsou uložení se středním až vysokým zatížením, se střední obvodovou rychlostí (otáčkami) a pro střední teploty. Pouzdra iglidur® G můžeme nalézt např. u obráběcích strojů, v zemědělských či stavebních mechanismech, v automobilovém průmyslu atd.
Vlastnosti:
  • Vynikající koeficient tření
  • Odolnost proti tlaku na hrany
  • Odolnost vůči nárazům a rázům
  • Zvýšená odolnost vůči vnějším nečistotám a prachu
  • Odolnost vůči vysokému zatížení (>60N/mm²)
  • Odolnost proti plísním podle DIN EN ISO 846
  • Chování při zamlžování podle DIN 75201-B
  • Teplotní rozsah -40°C až +130°C
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem