IGUS® GFM-1214-11 Přírubové kluzné pouzdro
...není to trochu škoda?
187,60 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GFM 121411
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
12 mm
Vnější průměr
14 mm
Šířka
11 mm
Provedení
Přírubové
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
Popis
GFM-1214-11 je plastové kluzné pouzdro s přírubou, které lze s výhodou použít pro uložení hřídelí průměru 12 mm. Je vyrobeno vystřikováním ze speciálního materiálu iglidur® G, který vykazuje excelentní kluzné vlastnosti a z hlediska poměru cena/výkon představuje toto řešení vynikající výsledky. Proto nachází tento typ pouzder široké uplatnění v nejrůznějších strojních aplikacích, kde lze využít jeho výborné parametry. Použití pouzdra je víceméně univerzální, přičemž typickými aplikacemi jsou uložení se středním až vysokým zatížením, se střední obvodovou rychlostí (otáčkami) a pro střední teploty. Pouzdra iglidur® G můžeme nalézt např. u obráběcích strojů, v zemědělských či stavebních mechanismech, v automobilovém průmyslu atd.
Vlastnosti:
  • Vynikající koeficient tření
  • Odolnost proti tlaku na hrany
  • Odolnost vůči nárazům a rázům
  • Zvýšená odolnost vůči vnějším nečistotám a prachu
  • Odolnost vůči vysokému zatížení (>60N/mm²)
  • Odolnost proti plísním podle DIN EN ISO 846
  • Chování při zamlžování podle DIN 75201-B
  • Teplotní rozsah -40°C až +130°C
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem