IGUS® GSM-0810-22 Kluzné pouzdro
ZKL 6005-2RS C3 Jednořadé kuličkové ložisko
Skladem > 50 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
...není to trochu škoda?
168,90 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GSM 081022
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
8 mm
Vnější průměr
10 mm
Šířka
22 mm
Provedení
Standard
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem