INA GE40-XL-KLL-B Vkládací ložisko
Ozubený řemen 20 8M 1056 optibelt OMEGA
Pero těsné 20 x 12 x 125 - DIN 6885A
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
...není to trochu škoda?
989,88 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GE 40 KLLB INA
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
40 mm
Vnější průměr
80 mm
Šířka
56,5 mm
Druh těsnění
L - Labyrintové ocelové těsnění
Provedení vnitřního kroužku
Oboustranně rozšířený
Způsob zajištění
Excentrický pojistný kroužek
Provedení díry
Válcová
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
Provedení ložiska
Typ Y
Hmotnost
0,75 kg
Značka
INA
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem