NSK B25-157A-ACG14 - 25x68x18 Jednořadé kuličkové ložisko
Skladem 3 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
...není to trochu škoda?
339,20 Kčbez DPH
Kód produktu
B 25-157 A-A CG14 NSK
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem 2 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Není skladem
k vyzvednutí v pondělí 18. 5., od 07:45
Mateza Brno
Skladem 1 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Výrobce / Značka
NSK
Vnitřní průměr
25 mm
Vnější průměr
68 mm
Šířka
18 mm
Radiální vůle
Normální
Druh těsnění
Není
Materiál klece
Ocel
Provedení vnitřního kroužku
Válcový otvor
Provedení vnějšího kroužku
Válcový povrch
Třída přesnosti
Normální
Typ ložiska
Valivé
Počet řad valivých těles
Jednořadá
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem