INA GYE12-KRR-B-VA-HLA Vkládací ložisko
...není to trochu škoda?
1 394,65 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GYE 12 KRRB VA INA
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
12 mm
Vnější průměr
40 mm
Šířka
27,4 mm
Druh těsnění
R - Dva tvarové ocelové kroužky vysunuté bočně s vloženým pryžovým nebo teflonovým břitem
Provedení vnitřního kroužku
Oboustranně rozšířený
Způsob zajištění
Stavěcí šrouby
Provedení díry
Válcová
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
Provedení ložiska
Typ Y
Hmotnost
0,119 kg
Značka
INA
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem