IGUS® JFM-1618-17 Přírubové kluzné pouzdro
MISUMI JZF12-12 Přírubové kluzné pouzdro
...není to trochu škoda?
218,60 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
JFM 161817
Vnitřní průměr
16 mm
Vnější průměr
18 mm
Šířka
17 mm
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem