IGUS® JFM-4550-20 Přírubové kluzné pouzdro
Řemen žebrový HUTCHINSON 5 PK 1272
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
...není to trochu škoda?
397,80 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
JFM 455020
Vnitřní průměr
45 mm
Vnější průměr
50 mm
Šířka
20 mm
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem