IGUS® JFM-1012-18 Přírubové kluzné pouzdro
Ozubený řemen 32 T10 1100 optibelt ALPHA TORQUE
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
...není to trochu škoda?
32,80 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
JFM 101218
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
10 mm
Vnější průměr
12 mm
Šířka
18 mm
Provedení
Přírubové
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem