IGUS® GSM-1214-15 Kluzné pouzdro
...není to trochu škoda?
134,90 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GSM 121415
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
12 mm
Vnější průměr
14 mm
Šířka
15 mm
Provedení
Standard
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem