IGUS® XFM-1618-12 Přírubové kluzné pouzdro
...není to trochu škoda?
286,80 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
XFM 161812
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
16 mm
Vnější průměr
18 mm
Šířka
12 mm
Provedení
Přírubové
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem