IGUS® GSM-0608-055 Kluzné pouzdro
Těsnění kruhové 8.2 x 23 x 1.0 mm - polyamid PA 6
...není to trochu škoda?
144,20 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GSM 060805,5
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
6 mm
Vnější průměr
8 mm
Šířka
5,5 mm
Provedení
Standard
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem