INA GYE25-KRR-B-VA-HLA Vkládací ložisko
...není to trochu škoda?
1 459,12 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GYE 25 KRRB VA HLA INA
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
25 mm
Vnější průměr
52 mm
Šířka
34,1 mm
Druh těsnění
R - Dva tvarové ocelové kroužky vysunuté bočně s vloženým pryžovým nebo teflonovým břitem
Provedení vnitřního kroužku
Oboustranně rozšířený
Způsob zajištění
Stavěcí šrouby
Provedení díry
Válcová
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
Provedení ložiska
Typ Y
Hmotnost
0,193 kg
Značka
INA
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem