Rázový nástrčný klíč BAHCO K9506M-32
ZKL 51320 Axiální kuličkové ložisko
ZKL 51318 NF Axiální kuličkové ložisko
...není to trochu škoda?
2 002,00 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
N-klic nastr. 6h 32 Z 1
Výrobce
Autorizovaný prodejce
JSME
Autorizovaný prodejce
Výrobce / Značka
BAHCO
Velikost 1
32 mm
Typ
Šestihran
Velikost čtyřhranu
1"
Typ ručního nářadí
Strojní nářadí a nástroje
Hmotnost
1,28 kg
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem