RHP 1235-35ECG Vkládací ložisko
...není to trochu škoda?
539,20 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
1235-35 ECG RHP
Výrobce / Značka
NSK
Vnitřní průměr
35 mm
Vnější průměr
72 mm
Šířka
17 mm
Druh těsnění
2Z - Oboustranné krytí ocelovým plechem
Provedení vnitřního kroužku
Válcový otvor
Způsob zajištění
Excentrický pojistný kroužek
Provedení díry
Válcová
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
Provedení ložiska
Typ Y
Hmotnost
0,58 kg
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem