INA SL185007-A Válečkové ložisko
Skladem 2 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
Řemenice pro klínové řemeny PT 1 SPA 90
Skladem 5 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
Vzduchotěsná západka MISUMI LCAR11
...není to trochu škoda?
2 417,88 Kčbez DPH
Kód produktu
SL18 5007 A INA
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Není skladem
k vyzvednutí v sobotu 16. 5., od 08:15
Mateza Jihlava
Není skladem
k vyzvednutí v pondělí 18. 5., od 07:45
Mateza Brno
Skladem 4 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
35 mm
Vnější průměr
62 mm
Šířka
36 mm
Typ ložiska
Valivé
Počet řad valivých těles
Dvouřadá
Typ ložiska podle valivého tělesa
Válečkové
Hmotnost
0,4391 kg
Značka
INA
Popis
Popis
SL182912-B-XL-C3 je dvouřadé válečkové ložisko produktové řady SL 18 výrobce INA, s vnitřním průměrem 35 mm a plným počtem valivých tělísek - válečků.
Ložisko lze během provozu domazávat, má mazací otvory jak na vnějším, tak i na vnitřním kroužku.
Ke stažení
Ke stažení
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem