INA IR20X24X16-XL Vnitřní kroužek jehlového ložiska
Skladem > 5 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
...není to trochu škoda?
114,08 Kčbez DPH
Kód produktu
IR 20x24x16 INA
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem > 5 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Není skladem
k vyzvednutí v pondělí 18. 5., od 07:45
Mateza Brno
Skladem 2 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
20 mm
Vnější průměr
24 mm
Šířka
16 mm
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Vnitřní kroužek jehlových ložisek
Hmotnost
0,015 kg
Značka
INA
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem