INA EGB4050-E40-B-Y Kluzné pouzdro
ZKL 29422M Axiální soudečkové ložisko
Skladem 1 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
...není to trochu škoda?
183,21 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
EGB 4050 B
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
40 mm
Vnější průměr
44 mm
Šířka
50 mm
Provedení
Standard
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Kompozit PTFE
Hmotnost
0,108 kg
Značka
INA
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem