INA EGB2540-E40-Z Kluzné pouzdro
KYSIMEX H 314 Upínací pouzdro
Skladem 4 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
Ozubený řemen CONTITECH 85 14M 1610 CXP CONTI® SYNCHROFORCE
...není to trochu škoda?
58,14 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
EGB 2540 Z
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
25 mm
Vnější průměr
28 mm
Šířka
40 mm
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Kompozit PTFE
Hmotnost
0,03664 kg
Značka
INA
Popis
Popis
Odkaz na stránky výrobce
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem