FAG NKX50-Z-XL Jehlové ložisko kombinované INA
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, dnes na 2 pobočkách
...není to trochu škoda?
2 204,07 Kčbez DPH
Kód produktu
NKX 50-Z-XL INA
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem > 5 ks
k vyzvednutí dnes, od 14:28
Mateza Jihlava
Není skladem
k vyzvednutí pozítří, od 07:45
Mateza Brno
Skladem > 5 ks
k vyzvednutí dnes, od 14:28
Výrobce / Značka
FAG
Vnitřní průměr
50 mm
Vnější průměr
62 mm
Šířka
35 mm
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Jehlové
Směr zatěžující síly
Kombinovaná
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem