INA K52X57X12-A/0-7 Jehlová klec
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
...není to trochu škoda?
302,38 Kčbez DPH
Kód produktu
K 52X57X12-A/0-7 INA
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem > 10 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Není skladem
k vyzvednutí v pondělí 18. 5., od 07:45
Mateza Brno
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
52 mm
Vnější průměr
57 mm
Šířka
12 mm
Typ
Jehlová klec
Druh těsnění
Není
Materiál klece
Ocel
Provedení
Standard
Řada
Metrická
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Jehlové
Směr zatěžující síly
Radiální
Hmotnost
0,024 kg
Značka
INA
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem