NACHI 20TAB04U /GM P4 Jednořadé kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem
1 611,23 Kčbez DPH
Na poptávku
Přesné jednořadé kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem NACHI 20TAB04U /GM P4 o rozměrech 20x47x15 mm. Zajišťuje vysokou přesnost chodu s úhlem styku 60°.
Kód produktu
20 TAB 04 U NACHI
Výrobce / Značka
NACHI
Vnitřní průměr
20 mm
Vnější průměr
47 mm
Šířka
15 mm
Stykový úhel
60°
Předpětí
Standardní
Druh těsnění
Není
Materiál klece
Ocel
Materiál valivých tělísek
Ocel
Třída přesnosti
P4 - Rozměrová přesnost a přesnost chodu ložiska dle ISO třídy 4
Typ ložiska
Valivé
Počet řad valivých těles
Jednořadá
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
Provedení ložiska
S kosoúhlým stykem
Hmotnost
0,12 kg
Popis
Popis
Přesné jednořadé kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem NACHI 20TAB04U /GM P4 představuje spolehlivé řešení pro uložení přesných mechanismů a vřeten. S rozměry 20x47x15 mm a stykovým úhlem 60° je navrženo tak, aby bezpečně přenášelo vysoká axiální zatížení při zachování maximální tuhosti vaší sestavy.
Technické přednosti a detaily
  • Třída přesnosti P4: Garantuje vysoce přesný chod a pomáhá minimalizovat nežádoucí vibrace.
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem