NACHI 25TAB06U 2LR /GM P4 Jednořadé kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem
Skladem 3 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
NACHI 6007-2Z NR Jednořadé kuličkové ložisko
...není to trochu škoda?
2 543,30 Kčbez DPH
Kód produktu
25 TAB 06 U-2LR NACHI
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Není skladem
k vyzvednutí v sobotu 16. 5., od 08:15
Mateza Jihlava
Není skladem
k vyzvednutí v pondělí 18. 5., od 07:45
Mateza Brno
Skladem 3 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Výrobce / Značka
NACHI
Vnitřní průměr
25 mm
Vnější průměr
62 mm
Šířka
15 mm
Stykový úhel
60°
Předpětí
Standardní
Druh těsnění
2RSL - Oboustranné těsnění s nízkým třením
Materiál klece
Ocel
Materiál valivých tělísek
Ocel
Třída přesnosti
P4 - Rozměrová přesnost a přesnost chodu ložiska dle ISO třídy 4
Typ ložiska
Valivé
Počet řad valivých těles
Jednořadá
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
Provedení ložiska
S kosoúhlým stykem
Popis
Přesné jednořadé kuličkové ložisko NACHI 25TAB06U 2LR /GM P4 s kosoúhlým stykem je navrženo pro náročné strojírenské aplikace, které vyžadují maximální spolehlivost. S vnitřním průměrem 25 mm, vnějším průměrem 62 mm a šířkou 15 mm představuje optimální řešení pro bezpečné zachycení kombinovaných radiálních a axiálních sil.
Technické přednosti a detaily
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem