INA GSH40-XL-2RSR-B Vkládací ložisko
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
...není to trochu škoda?
1 202,51 Kčbez DPH
Kód produktu
GSH 40-2RS INA
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem > 5 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Skladem 2 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:45
Mateza Brno
Skladem 3 ks
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
40 mm
Vnější průměr
80 mm
Šířka
38 mm
Druh těsnění
2RS - Oboustranné kontaktní pryžové těsnění NBR vyztužené plechem
Provedení vnitřního kroužku
Oboustranně rozšířený
Způsob zajištění
Upínací pouzdro
Provedení díry
Válcová
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
Provedení ložiska
Typ Y
Hmotnost
0,518 kg
Značka
INA
Popis
Popis
Odkaz na stránky výrobce
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem