NSK B20-141/C3 AUR - 20x62x16 Jednořadé kuličkové ložisko
Skladem > 5 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
Montážní měřidlo napnutí řemenů OPTIKRIK 0 (70-150 N)
Skladem 3 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 2 pobočkách
...není to trochu škoda?
299,40 Kčbez DPH
Jednořadé kuličkové ložisko NSK B20-141/C3 AUR s rozměry 20x62x16 mm. Otevřené provedení s ocelovou klecí a radiální vůlí C3 pro bezpečný chod při vyšších teplotách.
Kód produktu
B 20-141/C3 NSK
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem 3 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Skladem 1 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:45
Mateza Brno
Výrobce / Značka
NSK
Vnitřní průměr
20 mm
Vnější průměr
62 mm
Šířka
16 mm
Radiální vůle
C3 - Větší než normální
Druh těsnění
Není
Materiál klece
Ocel
Provedení vnitřního kroužku
Válcový otvor
Provedení vnějšího kroužku
Válcový povrch
Třída přesnosti
Normální
Typ ložiska
Valivé
Počet řad valivých těles
Jednořadá
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
Popis
Otevřené jednořadé kuličkové ložisko NSK B20-141/C3 AUR představuje osvědčenou součástku pro přesné rotační mechanismy. Tento model od uznávaného výrobce NSK disponuje vnitřním průměrem 20 mm, vnějším průměrem 62 mm a šířkou 16 mm.
Technické přednosti a detaily
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem