INA EGW32-E40-Z Axiální kluzný kroužek
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
...není to trochu škoda?
53,74 Kčbez DPH
Kód produktu
EGW 32
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem > 10 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Není skladem
k vyzvednutí v pondělí 18. 5., od 07:45
Mateza Brno
Není skladem
k vyzvednutí v sobotu 16. 5., od 08:15
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
32 mm
Vnější průměr
54 mm
Typ ložiska
Kluzné
Typ ložiska podle valivého tělesa
Axiální kluzné kroužky
Provedení kluzného ložiska
Kompozit PTFE
Hmotnost
0,0157 kg
Značka
INA
Tloušťka
1,5 mm
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem