IGUS® JSM-1820-15 Kluzné pouzdro
...není to trochu škoda?
256,60 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
JSM 182015
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
18 mm
Vnější průměr
20 mm
Šířka
15 mm
Provedení
Standard
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem