Hadicová spona TORRO S 10-16/9-C7W1
Skladem > 50 ks
v úterý 19. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
...není to trochu škoda?
8,80 Kčbez DPH
Kód produktu
HS 10-16/9
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem > 50 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Skladem 3 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:45
Mateza Brno
Skladem > 10 ks
Výrobce / Značka
NORMA
Upínací průměr - min.
10 mm
Upínací průměr - max.
16 mm
Šířka pásky
9 mm
Typ
Šroubovací
Materiál
Pozinkovaná ocel
Typ příslušenství k hadicím
Spony TORRO
Popis
Hadicová spona NORMAClamp® TORRO® je šneková spona dle DIN 3017. Je vhodná pro montáž hadic s vnějším průměrem od 10 do 16 mm. Pásek šíře 9 mm je vyroben z uhlíkové oceli se zinko-hliníkovou úpravou Aluzink, šroub a čepy jsou z pozinkované oceli s modrým chromátem (provedení W1).
Použití:
  • Spojování vedení vodního chlazení
  • Beztlaková a tlaková palivová vedení a ventilační systémy
  • Olejová vedení
  • Spojování vedení sanitárních aplikací
  • Spojování vedení v oblasti výroby strojů
  • Vedení v oblasti zařízení pro domácnost
  • Hadice v užitkových vozidlech
Ke stažení
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem