IGUS® HFM-2528-30 Přírubové kluzné pouzdro
...není to trochu škoda?
328,40 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
HFM 252830
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
25 mm
Vnější průměr
28 mm
Šířka
30 mm
Provedení
Přírubové
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Polyamid PTFE
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem