INA E40-XL-KLL Vkládací ložisko
Pero těsné 4 x 4 x 32 - DIN 6885A
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
...není to trochu škoda?
1 092,69 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
E 40 KLL INA
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
40 mm
Vnější průměr
80 mm
Šířka
42,9 mm
Celková šířka
56,5 mm
Šířka vnitřního kroužku
42,9 mm
Šířka vnějšího kroužku
21 mm
Druh těsnění
L - Labyrintové ocelové těsnění
Provedení vnitřního kroužku
Válcový otvor
Způsob zajištění
Excentrický pojistný kroužek
Provedení díry
Válcová
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Kuličkové
Provedení ložiska
Typ Y
Hmotnost
0,76 kg
Značka
INA
Popis
Popis
Ke stažení
Ke stažení
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem