IGUS® GFM-4044-14 Přírubové kluzné pouzdro
Odpružený šroub ELESA+GANTER s kuličkou GN 615-M4-K
Skladem > 50 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
SKF SNL 213 Ložiskové těleso
Skladem 3 ks
...není to trochu škoda?
276,80 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
GFM 404414
Vnitřní průměr
40 mm
Vnější průměr
44 mm
Šířka
14 mm
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem