NACHI 45BG07S5G-2DL Ložisko AC kompresoru
NACHI 38BG05S6G-2DS Ložisko AC kompresoru
Skladem 4 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
Spojovací článek 08 B2-107 RENOLD SD
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
...není to trochu škoda?
912,95 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
AC 45x75x32 NACHI
Výrobce / Značka
NACHI
Vnitřní průměr
45 mm
Vnější průměr
75 mm
Šířka
32 mm
Určení automobilového ložiska
Do kompresorů klimatizace
Hmotnost
0,26 kg
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem