NACHI 40BGS39G-2DL Ložisko AC kompresoru
Skladem 5 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
RHP 1030-1G Vkládací ložisko
Skladem > 5 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
RHP 1030-30G Vkládací ložisko
...není to trochu škoda?
750,00 Kčbez DPH
Kód produktu
AC 40x66x24 NACHI
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem 1 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Skladem 2 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:45
Mateza Brno
Skladem 2 ks
Výrobce / Značka
NACHI
Vnitřní průměr
40 mm
Vnější průměr
66 mm
Šířka
24 mm
Určení automobilového ložiska
Do kompresorů klimatizace
Hmotnost
0,26 kg
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem