NACHI 38BG05S6G-2DS Ložisko AC kompresoru
Skladem 4 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
Spojovací článek 08 B2-107 RENOLD SD
Skladem > 10 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 1 pobočce
...není to trochu škoda?
532,00 Kčbez DPH
Kód produktu
AC 38x54x17 NACHI
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem 1 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Skladem 1 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:45
Mateza Brno
Skladem 2 ks
Výrobce / Značka
NACHI
Vnitřní průměr
38 mm
Vnější průměr
54 mm
Šířka
17 mm
Určení automobilového ložiska
Do kompresorů klimatizace
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem