NACHI 35BG06G-2DS Ložisko AC kompresoru
Skladem > 5 ks
v pondělí 18. 5. u vás, zítra na 3 pobočkách
SKF YEL 208-2F Vkládací ložisko
Skladem > 10 ks
Pero těsné 4 x 4 x 25 - DIN 6885A
Skladem > 50 ks
...není to trochu škoda?
752,94 Kčbez DPH
Kód produktu
AC 35x62x21 NACHI
Výrobce
Rychlý nákup s vyzvednutím u nás
Mateza Havlíčkův Brod
Skladem 2 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:15
Mateza Jihlava
Skladem 1 ks
k vyzvednutí zítra, od 07:45
Mateza Brno
Skladem 3 ks
Výrobce / Značka
NACHI
Vnitřní průměr
35 mm
Vnější průměr
62 mm
Šířka
21 mm
Určení automobilového ložiska
Do kompresorů klimatizace
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem