IGUS® JSM-2528-20 Kluzné pouzdro
...není to trochu škoda?
303,80 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
JSM 252820
Výrobce / Značka
IGUS
Vnitřní průměr
25 mm
Vnější průměr
28 mm
Šířka
20 mm
Provedení
Standard
Typ ložiska
Kluzné
Provedení kluzného ložiska
Iglidur
Materiál
Iglidur® J
Popis
IGUS® JSM-2528-20 je celoplastové válcové kluzné pouzdro o rozměrech 25x28x20 mm. Je vyrobeno ze speciálního materiálu iglidur® J, který se vyznačuje extrémně nízkým koeficientem tření za sucha a velmi nízkou tendencí k prokluzu. Vzhledem k maximálnímu doporučenému radiálnímu tlaku 35 MPa nejsou pouzdra  iglidur® J vhodná pro aplikace s extrémním zatížením.
 Vlastnosti:
  • Vynikající odolnost proti opotřebení při běžných teplotách
  • Vynikající koeficienty tření
  • Nízká absorpce vlhkosti
  • Dobrá odolnost proti opotřebení pod vodou
  • Vysoká odolnost vůči médiím
  • Odolnost vůči tlaku na hrany
  • Odolnost vůči nárazům a rázům
  • Odolnost vůči nečistotám a prachu
  • Odolnost proti plísním podle DIN EN ISO 846
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem