INA ZARN60120-TV-A Kombinované jehlové ložisko
Upínací pouzdro TAS 3015 - 170 x 225
...není to trochu škoda?
44 268,80 Kčbez DPH
Na poptávku
Kód produktu
ZARN 60120 TV A INA
Výrobce / Značka
INA
Vnitřní průměr
60 mm
Vnější průměr
120 mm
Šířka
82 mm
Typ ložiska
Valivé
Typ ložiska podle valivého tělesa
Jehlové
Směr zatěžující síly
Kombinovaná
Hmotnost
3,77 kg
Značka
INA
(Po–Pá, 7:00–16h)
99% na Heurece
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za poslednich 90 dní.
4,8% - spokojenost s obchodem